Pri akciách sme sa naučili, že sila je v detailoch. Pozrite sa, ako sme sa vyhrali s detailami v našom bare:
Priestor bývalých Malých Františkánov sme prevzali v dezolátnom stave. Pri jeho rekonštrukcii sme sa rozhodli spolupracovať s talentovanými architektami Daliborom Vidiečanom a Tomášom Augustínom zo štúdia yourDesign. Pri návrhu sa snažili ponechať niektoré prvky pôvodného interiéru, zakomponovať ich a doplniť novým nábytkom. Trochu sme váhali, keď nám navrhli farebné prevedenie v zelenom štýle, napokon sme však s výsledkom veľmi spokojní.
Náš bar sídli v budove postavenej v rokoch 1881-1882 a susedí s pasážou s unikátnym kruhovým átriom, ktoré celoročne využívame ako barovú terasu. V lete sa cez krátky prechod dostanete na ďalší dvor s vlastným barom v intímnom obkľúčení starej záhadnej opustenej budovy. V átriu alebo na dvore robievame aj pravidelné koncerty.  
Špecialitou nášho podniku sú miešané drinky v shotoch, pomenované podľa známych spisovateľov, ktorí radi holdovali alkoholu. Každý polrok niektoré z nich obmieňame a budeme radi za tipy, po kom pomenovať ďalšie. So shotmi sa hráme aj v interiéri – vešiaky v spodnom klube nesú mená diel autorov, podľa ktorých sú pomenované shoty. 
Naším podtitulom je late night drink bar. Takže by to malo byť najmä o dobrých a rôznorodých drinkoch. Aby ste sa v ponuke nestratili, zaujímavo sme ju odprezentovali v interiéri. Podľa vzoru barmanských schém z polovice minulého storočia nám náš grafik vymyslel špeciálnu grafickú značku pre každý drink, ktorý ponúkame. Veľká časť z nich sa nachádza na nástenke pri vstupe.
Názov baru a neskôr aj celú grafickú koncepciu sme vyvíjali s grafikom Braňom Bezručkom, ktorý s nami kedysi zakladal Capo di tutti Party. Nadviazali sme na starú spoluprácu a postupne sa dostali až k takým detailom, ako že tapety v bare majú taký istý vzor ako naše poháre na whiskey. Náš bar nájdete podľa svetelnej tabule s logom, ktoré takisto navrhol Braňo. Pozorné oko si všimne, že písmeno W v sebe skrýva dve fľaše. Na ďalšie skryté drobnosti už budete musieť prísť sami.
Tvorba Charlesa Bukowského sa do baru vyslovene hodí. Preto sme sa ju rozhodli ukázať na rôznych netradičných miestach v bare. Jeho básne nájdete na nádvorí, ale aj na fľašiach od červeného vína. Pripravujeme viac!