Pri akciách sme sa naučili, že sila je v detailoch. Pozrite sa, ako sme sa vyhrali s detailami v našom bare:
Priestor bývalých Malých Františkánov sme prevzali v dezolátnom stave. Pri jeho rekonštrukcii sme sa rozhodli spolupracovať s talentovanými architektami Daliborom Vidiečanom a Tomášom Augustínom zo štúdia yourDesign. Pri návrhu sa snažili ponechať niektoré prvky pôvodného interiéru, zakomponovať ich a doplniť novým nábytkom. Trochu sme váhali, keď nám navrhli farebné prevedenie v zelenom štýle, napokon sme však s výsledkom veľmi spokojní.
Názov baru a neskôr aj celú grafickú koncepciu sme vyvíjali s grafikom Braňom Bezručkom, ktorý s nami kedysi zakladal Capo di tutti Party. Nadviazali sme na starú spoluprácu a postupne sa dostali až k takým detailom, ako že tapety v bare majú taký istý vzor ako naše poháre na whiskey. Náš bar nájdete podľa svetelnej tabule s logom, ktoré takisto navrhol Braňo. Pozorné oko si všimne, že písmeno W v sebe skrýva dve fľaše. Na ďalšie skryté drobnosti už budete musieť prísť sami.
Špecialitou nášho podniku sú miešané drinky v shotoch, pomenované podľa známych spisovateľov, ktorí radi holdovali alkoholu. Každý polrok niektoré z nich obmieňame a budeme radi za tipy, po kom pomenovať ďalšie. So shotmi sa hráme aj v interiéri – vešiaky v spodnom klube nesú mená diel autorov, podľa ktorých sú pomenované shoty. 
Naším podtitulom je late night drink bar. Takže by to malo byť najmä o dobrých a rôznorodých drinkoch. Aby ste sa v ponuke nestratili, zaujímavo sme ju odprezentovali v interiéri. Podľa vzoru barmanských schém z polovice minulého storočia nám náš grafik vymyslel špeciálnu grafickú značku pre každý drink, ktorý ponúkame. Veľká časť z nich sa nachádza na nástenke pri vstupe.
Ctíme si tradíciu priestorov, v ktorých sídlime. Preto sme sa v rámci programu v spodnom klube rozhodli jeden večer mesačne venovať akcii, ktorá bola pre vináreň u Františkánov typická – ľudovú cimbálovú muziku. Pod názvom ĽUBA u nás pravidelne vystupuje Trio Andreja Záhorca. 
V bare nájdete aj legendárny písací stroj Underwood z roku 1920, teda z rovnakého roku, kedy sa narodil Charles Bukowski. Má dobrodružný príbeh, najskôr dlhé roky ležal zabudnutý a špinavý v kravíne na východnom Slovensku. V 60. rokoch sa však dostal k budúcemu mladému novinárovi, ktorý na ňom písal beatnicku poéziu a neskôr svoje články. Po dlhoročnom oddychu si zase našiel cestu k nám. Ide o stroj Underwood no. 5, ktorý je medzi písacími strojmi čosi ako Ford model T medzi autami.
Jedine v spodnom klube si môžete vychutnať knižné cocktaily inšpirované slávnymi románmi. Momentálne máme v ponue drinky s názvami Huckleberry Gin, Pena dňa, Majster a Margarita, Neznesiteľnú ľahkosť pitia, Rysavý jalovec a Kto chytá ražnú. Každý dostanete naservírovaný na papieriku s úryvkom z románu, ktorý sme vlastnoručne opečiatkovali.
Tvorba Charlesa Bukowského sa do baru vyslovene hodí. Preto sme sa ju rozhodli ukázať na rôznych netradičných miestach v bare. Jeho básne nájdete na nádvorí, ale aj na fľašiach od červeného vína. Pripravujeme viac!
Náš bar susedí s pasážou s unikátnym kruhovým átriom, ktoré v lete využívame ako letnú terasu. Cez krátky prechod sa dostanete na ďalšiu terasu v intímnom obkľúčení starej záhadnej opustenej budovy. V pasáži robievame aj pravidelné koncerty.