Bukowski bar sme otvorili v novembri 2016, no jeho príbeh sa začal písať oveľa skôr. V roku 2010 sme pre 100 kamarátov zorganizovali tematickú party v štýle 30. rokov, ktorú sme nazvali Capo di tutti Party. Mala to byť jednorázová záležitosť, ale reakcie známych nás presvedčili, že v tom máme pokračovať. 
Postupne sme organizovali ďalšie a ďalšie žúry, priemerný počet účastníkov na jednej akcii sa zvýšil nad 500 ľudí. Stále to boli najmä známi známych, ľudia, ktorí sa o našich akciách dozvedeli od priateľov a prišli sa na akciu nielen zabaviť, ale stretnúť tváre, ktoré dlho nevideli. Vznikla akási Capo di tutti Party komunita.
Menili sme priestory – akcie sme robili v Hoteli Kyjev, Cvernovke, Design Factory, Lofte, či vo Véčku. Práve vtedy, pri často nútenom striedaní priestorov sme si prvýkrát povedali, že by bolo fajn mať v meste vlastnú základňu. Sen o vlastnom bare bol na svete. 
Trvalo však dlhé mesiace, kým sme našli priestor, ktorý by spĺňal naše predstavy. Koncom roku 2015 sme dostali možnosť prevziať priestor, Bratislavčanom dlhé roky známy ako Malí Františkáni. Keďže po posledných nájomníkoch ostal v dezolátnom stave, prerábka na moderný bar trvala takmer rok.
Aj teraz, po siedmich rokoch od našich začiatkov si stále pripomíname, že to bola najmä silná, priateľská a príjemná komunita ľudí, našich nielen klientov ale aj fanúšikov, ktorá nás neustále posúvala až k splnenému snu v podobe vlastného baru. Veríme, že podobne dobrá partia sa bude schádzať aj v Bukowskom.